Gyors poszt a barikádpapokról
Nem a blogom profilja, de muszáj erről írnom, ugyanis ma futottam bele egy pár képbe az Indexen ( itt ), ahol ukrajnai ortodox és görögkatolikus papokat mutattak, akik a tüntetők oldalán kapcsolódtak bele a harcokba. Harcokba? No, ez a nagy kérdés, hogy mibe kapcsolódtak bele! Mert ha ténylegesen a harcokba, akkor az még több kérdést vet fel, legalábbis bennem!